Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.    

Zgubienie kluczyków

Pomoc w przypadku utraty kluczyków.

W przypadku unieruchomienia pojazdu z powodu utraty kluczyków pod warunkiem, iż do unieruchomienia pojazdu doszło co najmniej 20 km od miejsca zamieszkania - jeżeli naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia jest możliwa, zorganizujemy i pokryjemy koszty udzielenia pomocy technicznej polegającej na pokryciu kosztów:

1) otwarcia pojazdu na miejscu zdarzenia, albo

2) dostarczeniu drugiego kompletu kluczyków z miejsca wskazanego przez członka Klubu.

Warunkiem realizacji świadczenia jest okazanie przez Ciebie dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Pomoc obejmuje wyłącznie koszty naszego dojazdu i robocizny, z wyłączeniem kosztów części lub materiałów użytych do naprawy.

W przypadku unieruchomienia pojazdu w przypadku utraty kluczyków pod warunkiem, iż do unieruchomienia pojazdu doszło co najmniej 20 km od miejsca zamieszkania - gdy nie ma możliwości naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia zorganizujemy i pokryjemy koszty holowania unieruchomionego pojazdu do najbliższego od miejsca zdarzenia warsztatu naprawczego mogącego dokonać naprawy pojazdu.
Warunkiem realizacji świadczenia jest okazanie przez Ciebie dowodu rejestracyjnego pojazdu.

W szczególnych sytuacjach, kiedy holowanie będzie wymagało użycia dodatkowych środków (np. dźwig), lub szczególnych sposobów, (np. z uwagi na miejsce lub sposób położenia pojazdu), wówczas przed wykonaniem usługi, poinformujemy Cię o zagrożeniach z tego wynikających. Usługa zostanie wykonana pod warunkiem, że wyrazisz zgodę na wykonanie usługi w sposób przez nas wskazany.
W powyższej sytuacji także wykonamy dokumentację fotograficzną pojazdu przed i po wykonaniu usługi.

1 KOMPLET OPON = 3 LATA ASSISTANCE W CAŁEJ EUROPIE
Goodyear 2021 © Pro Duct BBF  |  www.goodyear.pl  | 


Polityka prywatności  |  Zasady przetwarzania danych w klubach
infolinia 0 801 207 006
+48 22 378 25 94
W celu zapewnienia najwyższej jakości ochrony przetwarzanych danych osobowych wyznaczyliśmy Inspektora ochrony danych.
Dane kontaktowe: Magdalena Korga, inspektor_ochrony_danych@goodyear.com